Prvi šolski dan

Drage učenke in učenci ter spoštovani starši!

Po dvomesečnih poletnih počitnicah se bomo 1. septembra znova vsi skupaj zbrali v šoli. Da bo začetek šolskega dne, kljub spremenjenim razmeram, čimbolj prijeten in vesel ter tudi varen, vam posredujemo nekaj osnovnih obvestil in informacij.

Prvi šolski dan bo potekal v skladu s priporočili NIJZ in navodili MIZŠ. Potekal bo v skupinah s časovnimi zamiki, in sicer:

1. RAZRED: 9.00 – 10.30

Otrok pride v spremstvu zdravega starša, ki izpolnjuje pogoj PCT in nosi zaščitno masko. Srečanje bo potekalo v šolski telovadnici ob upoštevanju higienskih priporočil. Učenci nadaljujejo z dejavnostmi v matičnih učilnicah, in sicer 1. a v učilnici št. 5 in 1. b v učilnici št. 6.

Starši jih počakate v telovadnici.

2. – 5. RAZRED: 8.30 – 10.10

Učenci imajo vse dejavnosti v svojih matičnih učilnicah. Starši otroka na šolskem igrišču predate razredniku, po zaključku ga na igrišču počakate.

6. – 9. RAZRED: 8.20 – 10.00

Srečanje bo potekalo v matičnih učilnicah. Razredniki učence pričakajo na šolskem igrišču. Za vstop v šolo je za učence obvezno pokrivalo za nos in usta – maska.

Razredniki/učitelji v šol. letu 2021/22:

Razred Ime in priimek razrednika
1. a Darja Brlek in Brigita Krajnc
1. b Barbara Majhenič in Lidija Žmavc
2. a Helena Slameršak
2. b Natalija Nežmah Prijatelj
3. a Alenka Štrafela
3. b Aleksandra Žarković Preac
4. a Barbara Terbuc
4. b Simona Jakomini
5. a Simona Truntič
5. b Dejan Majcen
5. c Darko Zupanc
6. a Doroteja Širovnik
6. b Vojko Jurgec
7. a Daniela Štumberger
7. b Tomaž Zobec
8. a Vida Lačen
8. b Renata Debeljak
9. a Ksenija Kovačič Žižek
9. b Darja Šprah
  • Prvi šolski dan potrebujete s seboj šolske copate in beležko.
  • Učenci od 6. do 9. razreda morate imeti pokrivalo za usta in nos – masko.
  • Za vse učence bo organizirana tudi malica.
  • Starši, ki pridete po otroke ob zaključku šolskih obveznosti, le-te počakate na šolskem igrišču.

V šolo lahko pridejo samo zdravi učenci. Starši učencev od 2. do 9. razreda v šolo ne vstopate. Odsotnost svojega otroka sporočite razredničarki/razredniku.

VOZNI RED ŠOLSKIH PREVOZOV ZA  1. 9. 2021

Naprošamo Vas, da učenci pridejo v šolo predvsem peš ali s kolesom, če je to mogoče.  V primeru, da starši resnično nimate druge možnosti in bodo učenci prihajali v šolo s šolskim avtobusom, je potrebno upoštevati higienska priporočila za izvajanje avtobusnega javnega prevoza potnikov. Učenci morajo imeti na avtobusu maske.

Prvi šolski dan je vozni red spremenjen.

Lep pozdrav do srečanja,

Helena Ocvirk, ravnateljica