Olgica prejela svečano listino Agencije za varnost prometa za leto 2018

Na naši šoli že vrsto let posvečamo posebno pozornost prometni varnosti, kar so opazili tudi na Agenciji za varnost v prometu. V sredo, 23. oktobra 2019, smo se tako udeležili podelitve svečanih listin Agencije za varnost prometa za leto 2018

Na podelitvi je direktorica agencije, ga. Vesna Marinko povedala, da je delovanje občinskih Svetov za preventivo in vzgojo v cestnem prometu izjemno pomembno in da se prometna varnost prične že v lokalnih skupnostih. Nato so predstavniki občinskih svetov podrobno pregledali stanje varnosti v cestnem prometu, več kot sto udeležencev iz vse Slovenije pa je imelo priložnost prisluhniti predavateljem, ki so predstavili primere dobre prakse.

Ob zaključku posveta so podelili 18 priznanj, ki so jih prejeli posamezniki in organizacije za viden prispevek k večji prometni varnosti v preteklem letu. Med prejemniki je bila tokrat tudi naša šola, OŠ Olge Meglič Ptuj.

 

Zapisala učenka IP-TISK: Neja Gajzer, 7. b

(Skupno 198 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost