Božično-novoletni bazar (13.12.2011)

VESELI DECEMBER NA OLGICI

Kot vsako leto smo tudi letos pripravili prireditve v prednovoletnem času. Nekdanji božični koncert pevskega zbora in predstavo dramskega krožka smo letos združili v prireditev, ki je bila pred običajnim novoletnim bazarjem. Tudi letos se je tega dogodka udeležilo veliko staršev, pa tudi babic in dedkov ter drugih sorodnikov in prijateljev.

Mladinski, otroški in cici zbor so nas razveselili z božičnimi in otroškimi pesmicami. Dramski krožek pa nam je prikazal Zmešnjavo v svetu pravljic. Tako so se predstavili oz. nastopali skoraj vsi učenci naše šole in obiskovalci so navdušeno ploskali.

Na letošnjem novoletnem bazarju smo učenci »prekosili« sami sebe, saj smo izdelali ogromno novoletnih čestitk, okraskov in daril. Denar, ki smo ga zbrali bomo namenili učencem, ki se zaradi finančne stiske ne bi mogli udeležiti raznih predstav, prireditev, ekskurzij in šole v naravi.

Učenci izbirnega predmeta Šolsko novinarstvo

{gallery}galerija_11_12/2011_12_13_Bozicni_Bazar{/gallery}