Uradni rezultati šolskega tekmovanja iz logike

Šolsko tekmovanje iz logike je potekalo 26. septembra 2024. Na tekmovanju je sodelovalo 89 učencev od prvega do devetega razreda. Učenci od prvega do sedmega razreda so na šolskem tekmovanju lahko osvojili bronasto priznanje. Bronasto priznanje je osvojilo 37 učencev. Učenci osmega in devetega razreda pa so lahko osvojili priznanje za sodelovanje. Prejelo ga je 13 učencev.

V soboto, 19. oktobra 2024, bo na OŠ Breg potekalo državno tekmovanje iz logike za učence 7. razreda in regijsko tekmovanje iz logike za učence 8. ter 9. razreda.

Na državno tekmovanje so se uvrstili učenci 7. razreda: Dorina Bali, Tine Holc, Bernard Ladič.

Na regijsko tekmovanje pa učenci 9. razreda: Ema Ganzer, Hugo Hodnik, Mina Mahorič, Ajda Rojs in Brin Žnidarič.

Vsem tekmovalcem in prejemnikom priznanj iskrene čestitke, udeležencem regijskega in državnega tekmovanja pa veliko uspeha.

Vodja šolskega tekmovanja: Vida Lačen