Zadnji šolski dan (obvestilo)

Spoštovani starši!

Približuje se konec šolskega leta in poletne počitnice. Zadnji dan pouka bo potekal nekoliko drugače, zato vam posredujemo nekaj pomembnih informacij:

· V ponedeljek, 24. 6. 2024 je zadnji dan pouka v tem šolskem letu.

· Ob 8.20 bo v telovadnici proslava v počastitev dneva državnosti in zaključek šolskega leta.

· Po proslavi sledi razdelitev spričeval v učilnicah, učenci zaključijo s poukom ob 11.15.

· Malica bo potekala po urniku v obliki piknika zunaj v atriju šole.

· Razširjen program (jutranje varstvo) bo potekalo po ustaljenem urniku.

· Razširjen program (popoldanske dogodivščine) po pouku bo potekal glede na izražene potrebe staršev od 11.15 do 16.20 za učence od 1.-5. razreda.

Zato vas prosimo, da razrednikom najkasneje do srede, 19. 6. 2024, sporočite ali bo vaš otrok ostal v razširjenem programu in do katere ure.

· Ta dan bo organizirano tudi kosilo. Prosimo vas, da starši pravočasno preko e-Asistenta odjavite kosilo, če ga vaš otrok ne bo imel.

Prosimo, da to storite najkasneje do srede, 19. 6. 2024. V kolikor kosila ne boste za ta dan odjavili, vam ga bomo morali obračunati.

Ta dan bo spremenjen vozni red šolskih avtobusov – odhod iz šole ob 11.30.

Želimo vam prijetne zadnje šolske dni.