1. mesto na področnem tekmovanju v košarki za mlajše učence

V sredo, 13. marca 2024, je na naši šoli potekalo področno tekmovanje v košarki za mlajše učence, ki so se ga udeležile 4 ekipe, in sicer OŠ Olge Meglič, OŠ Mladika, OŠ Pohorskega odreda Slovenska Bistrica in OŠ Kajetana Koviča Poljčane.

Tudi tokrat so se naši mlajši učenci izvrstno odrezali, saj so zmagali obe tekmi in si tako priborili napredovanje v četrtfinale državnega tekmovanja.

Rezultati:

OŠ Olge Meglič : OŠ  Pohorskega odreda – 39 : 17

OŠ  Kajetana Koviča Poljčane : OŠ Mladika  – 32 : 48

Za 3. mesto:

OŠ  Pohorskega odreda : OŠ  Kajetana Koviča Poljčane – 31 : 26

Za 1. mesto:

OŠ Olge Meglič : OŠ Mladika – 37 : 19

Končni vrstni red:

1. OŠ Olge Meglič

2. OŠ Mladika

3. OŠ Bistrica

4. OŠ  Kajetana Koviča Poljčane

Iskrene čestitke naši ekipi in trenerju, g. Dušanu Lubaju!

Člani ekipe z leve: (zadaj)  Dušan Lubaj (trener), Brin Svit Vuk, 7. c, Nik Purg, 7. c, Vid Predikaka, 7. c, Aljaž Alič, 7. c, Jurij Golob, 6. a, Matic Kamenšek, 7. a, Sven Rajh, 6. b, Svit Vindiš, 7. c

(spredaj) Taio Krajnc, 6. b, Noah Arsić, 7. b, Nick Rakuš, 7. c, Val Prosenjak, 6. a, Klemen Kelnerič, 6. a, Jakob Peršuh, 6. b, Žiga Huzjak, 6. a

Zapisali: šolski novinarji