2. mesto na področnem tekmovanju v košarki za starejše učence

V torek, 17. oktobra 2023, je na naši šoli potekalo področno tekmovanje v košarki za starejše učence. Na tekmovanju so se med seboj pomerile tri osnovne šole, in sicer OŠ Ljudski vrt, OŠ Mladika in OŠ Olge Meglič.

Zbor učencev je bil ob 12. uri. Prva tekma se je začela ob 12.30, pomerili pa so se naši košarkarji in košarkarji OŠ Ljudski vrt. To tekmo so zmagali učenci Ljudskega vrta in to s kar precejšnjo prednostjo. S še eno zmago proti Mladiki so se tako uvrstili naprej na medobčinsko tekmovanje.

Medtem ko sta se med seboj pomerili Mladika in Ljudski vrt so si naši učenci nabrali energije še za nov spopad proti Mladiki. Kot pričakovano, so se naši fantje izkazali in si priborili drugo mesto na področnem tekmovanju, s tem pa si prislužili (prav tako kot Ljudski vrt) uvrstitev na medobčinsko tekmovanje.

Našim fantom iskreno čestitamo in jim želimo veliko sreče še naprej.

Zapisali: Maja Magdič in Gaja Urek, 9. a

 

(Skupno 299 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost