Noč pod zvezdami

V četrtek, 1. junija 2023, smo se ob 17. uri zbrali v šoli. V telovadnici smo odložili svoje stvari za spanje in se odpravili na igrišče. Na igrišču smo imeli štafetne igre. Po štafetnih igrah smo imeli večerjo. Okrepčali smo se s hot dogi in palačinkami. Ko je bilo večerje konec, smo si pripravili vse potrebno za spanje. Nato smo šli na igrišče, kjer smo imeli dejavnost “Pokaži, kaj znaš”. Po končani dejavnosti smo odšli na Panoramo. Gledali smo mesto in občudovali zvezde. Prišli smo nazaj v šolo, si umili zobe in se odpravili v disko! Vsi smo “žurali” preko polnoči. Po vrnitvi iz diska smo se umili in odšli spat. Naslednje jutro smo se zbudili in šli na zajtrk. Po zajtrku smo imeli tehniški dan. To spanje v šoli si bomo vsi zapomnili.

Zapisal: David Kolarič, 4. a