Pomoč ukrajinskim otrokom

Spoštovani starši,

kot vemo, v teh dneh v Ukrajini divja grozovita vojna. Mnoge družine so v tem obdobju izgubile vse, kar imajo, ter bile prisiljene v beg. Ker na Olgici spodbujamo naše učence k skrbi za ljudi potrebnih pomoči ter razvijanju sočutja in empatije, smo se odločili, da organiziramo zbiralno akcijo za ukrajinske otroke, ki v teh dneh prestajajo nepredstavljivo.

Zbiralna akcija bo trajala od ponedeljka, 7. marca 2022, v pisarni šolske svetovalne službe.

Darujete lahko: hrano, ki se ne pokvari (konzervirano hrano, suho sadje in oreščke, testenine, otroško hrano, mleko v prahu …), vodo v plastenkah, oblačila in obutev za otroke in mladostnike, higienske pripomočke (milo, detergenti, zobne ščetke, plenice …), odeje, spalne vreče itd.

Združimo moči in pomagajmo, vsak po svojih močeh.

Hvala!

Zaposleni OŠ Olge Meglič