Pustno obarvan petek pred zimskimi počitnicami

V petek, 21. februarja 2020, smo se Olgičarji zbudili še posebej veseli. Ta petek ni zgolj  zadnji dan pred zimskimi počitnicami, temveč tudi dan, ko smo se lahko našemili v naše pustne kostume. Učilnice so bile danes nabite neprepoznavnih obrazov, saj so v klopi sedli kurenti, hudički, vile, princese, spidermani, kavboji in številni drugi liki iz risank ali računalniških iger. Čeprav smo imeli pouk, je le-ta potekal na bolj zabaven način … Resno učno snov sta v marsikateri učilnici zamenjala glasba in ples, na hodnikih pa je bilo slišati vesele glasove izza zaprtih vrat učilnic. Naši prvošolčki so se odpravili na obisk v Vrtec Ptuj, učenci od 2. do 5. razreda pa na kratko povorko po ptujskih mestnih ulicah. Nekateri od njih so obiskali tudi županjo MO Ptuj, Nuško Gajšek, ki jih je pogostila s slastnimi pustnimi krofi.

Šolski dan je v pustnem vzdušju hitro minil, saj je bil zelo zanimiv.

Zapisala učenka IP-TISK: Neja Gajzer, 7. b