Zimska šola v naravi – 4. dan

Četrti dan zimske šole v naravi smo se zbudili v zasneženo jutro. Po opravljeni jutranji osebni higieni, smo se lotili še pospravljanja sob tako kot vsako jutro. Upamo, da bomo dobili čim boljše ocene.

Sledil je obilen zajtrk, nato pa odhod na smučišče, kjer smo pridno usvajali nova smučarska znanja. Ko so nam pošle moči, smo se okrepčali, nato pa med plesom snežink smučali vse do kosila.

Po kosilu smo imeli umirjen prosti čas. Nato smo se odpravili na zimski pohod do drugega največjega slapa na Pohorju – slapa Skalca. Po dobre pol ure hoje smo zagledali čudovit prizor – delno zaledenel slap. Nekaj trenutkov smo občudovali slap, nato pa smo se odpravili nazaj do doma.
Sledila je priprava točk za večerno prireditev.
Po večerji smo se zbrali v večnamenskem prostoru, kjer smo najprej izžrebali štartne številke za jutrišnjo smučarsko tekmo.
Trenutno se predstavljajo talenti Pohorja. Na prireditvi se zelo zabavamo in uživamo v posebnih trenutkih zadnjega večernega druženja.
Pošiljamo vam pozdrave z zasneženega Pohorja!