Dan za spremembe

V mesecu aprilu je bil tako kot že več let zapored “Dan za spremembe”. Tudi na naši šoli smo se odločili, da bomo ta dan še posebej obeležili, zato smo tla šolskega dvorišča olepšali z dvema pisanima ristancema.

Pod mentorstvom učiteljic, Doroteje Širovnik in Nine Kolarič, smo nekatere učenke okrasile naše šolsko dvorišče. Uporabile smo veliko različnih barv. Da smo jih dobile še več, smo nekatere barve tudi mešale. Narisale smo še abecedno gosenico, v kateri se skriva uganka. Če ste bili dovolj pozorni, ste lahko opazili, da sta dve črki zamenjani. Če ste opazili, zelo dobro poznate abecedo. Če pa še niste, vam  predlagam, da si znova dobro ogledate našo pisano abecedno gosenico. Pred tem pa odskočite še kak ristanc!

 

Zapisala: Živa Žnidarič, 4. a

(Skupno 132 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost