Desetminutni aktivni odmor ob Evropskem tednu športa

V petek, 29. septembra 2017, smo se tudi učenci naše Olgice v okviru Evropskega tedna športa pridružili izvedbi skupnega aktivnega odmora v Sloveniji.

V tednu od 23. do 30. septembra so namreč po celi Evropi potekale aktivnosti pod okriljem Evropskega tedna športa in tudi v  različnih krajih po Sloveniji so se zvrstili številni dogodki in aktivnosti. V petek smo svoj del prispevali tudi učenci naše šole, saj smo točno ob 10. uri pričeli z desetminutnim aktivnim odmorom. Ob spodbudni glasbi po šolskem radiu smo razgibali vse dele telesa z vajami, ki so potekale stoje, sede in celo leže. To razgibavanje je bilo vsekakor zelo dobrodošlo, saj se sodoben način življenja prepogosto omeji na aktivnosti, ki jih izvajamo sede.

Zapisal učenec IP-TISK: Miha Godicelj, 8. a