Plavalni tečaj

Učenci tretjih razredov smo v ponedeljek, 13. 4. 2015, pričeli t plavalnim tečajem. Plavalni tečaj je potekal pet dni, torej do petka, 17. 4. 2015.

V šoli smo se zbrali ob 7. 45 in se peš odpravili v Terme Ptuj. Ko smo prišli v Terme, smo se oblekli v kopalke in počakali na plavalne učitelje, ki so nas pospremili v mali bazen, kjer smo se skozi igro segreli. Prvi dan so nas testirali in glede na naše predznanje plavanja razdelili v štiri skupine. V velikem bazenu smo se učili osnove tehnik plavanja. Ob 10.00 smo imeli malico. Malica je trajala 30 minut. Po malici smo šli ponovno plavat. Po končanem plavalnem dnevu, smo se oblekli in se peš odpravili v šolo. Zadnji dan pa so nas učitelji plavanja preverili koliko smo se naučili in napredovali v plavanju.

Plavalni tečaj je bil zelo zanimiv in teden je zelo hitro minil. Priznati pa moramo, da smo po vseh teh aktivnostih v bazenu bili zelo utrujeni.

Učenci 3. a in 3. b razreda