Medobčinsko tekmovanje v mali odbojki

V torek, 11. aprila 2023, je potekal finalni del medobčinskega tekmovanja v mali odbojki na OŠ Destrnik. Udeležile smo se ga učenke 6. in 7. razreda z učiteljico Tjašo Zajšek. Ob 11.30 uri smo se z avtobusom odpravile na pot. Ko smo prispele, smo se najprej preoblekle v šolske drese in si ogledale tekmo OŠ Desternik in OŠ Markovci, v kateri je zmagala OŠ Desternik. Sledilo je ogrevanje nato pa tri tekme. Prvo tekmo, ki je bila proti koncu zelo napeta, smo igrale s poraženo OŠ Markovci. Zaključile smo jo z rezultatom 29:27 v tretjem setu in premagale OŠ Markovci. Drugo tekmo smo igrale z ekipo OŠ Desternik, ki pa nas je v dveh setih na žalost premagala. Sledila je še tekma za 3. mesto z OŠ Kidričevo. Po zaključeni tekmi smo zasedle nehvaležno 4. mesto in naši šoli pridobile pokal.

Na tekmi smo sodelovale Tina Majnik, Ema Ganzer, Nuša Arnuš, Zoye Goričan, Maja Kovačič, Žana Vidovič, Neja Fladung, Lia Sledič, Nia Zilić, Leila Bečirovič, Uliana Drach in Tijara Zemljarič.

Zapisali: Ema Ganzer in Nuša Arnuš, 7. a