Korak k Sončku

V torek, 21. marca 2023, smo se učenci od 6. do 9. razreda z učiteljico Tonjo Kolar pri uri Zmorem več, odpravili v društvo Sonček Ptuj. Ponovno smo se srečali z uporabniki VDC-ja (Varstveno delovnega centra). Ob 11.15 smo se zbrali pred šolo in se skozi mesto sprehodili do društva. Ko smo prispeli, so nas prijazno sprejeli in nam ponudili topli čaj in piškote. Za nas so pripravili velikonočne delavnice in delavnico, kjer smo ustvarjali z glino. Bili smo jim tudi v pomoč pri sestavljanju objemk. Čas je hitro minil, saj smo se morali po 40 minutah vrniti nazaj k pouku. Naredili smo nekaj skupnih fotografij in se odpravili nazaj v šolo. Bilo je zelo zabavno, saj smo se ponovno naučili veliko novih spretnosti. Mi pa spet komaj čakamo, da se ponovno vidimo!

Zapisale: Urška Pliberšek, Tajda Grah in Eva Hvalec, 8. a