Tim Arnuš – državni prvak v kikboksu

V soboto, 2. aprila 2022, se je v prostorih Srednješolskega centra Ptuj odvilo mladinsko tekmovanje v kikboksu. Udeležila sta se ga tudi dva Olgičarja, Lea Skledar in Tim Arnuš. Oba sta dosegla izjemne rezultate. Tim je postal slovenski državni prvak, Lea pa je zasedla 3. in 5. mesto. Zaradi njunih izjemnih dosežkov smo šolske novinarke z njima opravile intervju. Povprašale smo ju o njuni dosedanji poti in načrtih za prihodnost. Tim nam je povedal, da je ta šport začel trenirati jeseni leta 2020.

Za to vrsto športa se je odločil, ker so mu všeč borilne veščine. Tim kikboks trenira dvakrat na teden. Njegova glavna načrta za naprej sta postati čim boljši v tem športu in pridobiti črni pas.

Lea se je za kikboks odločila že pred petimi leti. Trenira dvakrat do trikrat na teden. Trenira pa jo njen oče. Zase pravi, da rada tekmuje, njen cilj v prihodnosti pa je postati čim boljša.

Obema mladima športnikoma še enkrat čestitamo za njune uspehe!

Zapisali šolski novinarki: Zoja Čebulj in Tisa Julija Golob, 7. a