2. mesto na državnem polfinalu v košarki za starejše učence

V torek, 29. marca 2022, je na naši šoli potekal državni polfinale v košarki za starejše dečke. Prvo tekmo so naši fantje odigrali z OŠ Tabor I. Tekma je bila ves čas precej izenačena, na koncu pa je ekipa iz OŠ Tabor I našo ekipo premagala z najmanjšo možno prednostjo, in sicer za eno samo točko. V drugi tekmi sta se tako pomerili ekipi OŠ Tabor I in OŠ Gorica Velenje. Izkazalo se je, da so bili v tem boju spretnejši fantje iz OŠ Tabor I. Zadnjo tekmo so naši Olgičarji odigrali z OŠ Gorica Velenje in jih krepko premagali. Na koncu je naša ekipa osvojila odlično drugo mesto.

Iskrene čestitke našim Olgičarjem!

 

Zapisali šolski novinarki: Lea Krajnc in Maja Magdič, 7. a

 

 

(Skupno 308 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost