1. mesto na medobčinskem tekmovanju v košarki za starejše učence

V petek, 19. novembra 2021, je na naši šoli potekal še zadnji del medobčinskega tekmovanja v košarki za starejše učence. Na tekmovanju so se pomerile štiri ekipe, in sicer OŠ Majšperk, OŠ Ljudski vrt, OŠ Markovci in OŠ Olge Meglič.

Prvo tekmo so naši košarkarji odigrali z OŠ Majšperk. Z dobro predstavo in odlično igro so naši igralci prepričljivo slavili zmago z rezultatom 68 : 24. V finalu medobčinskega tekmovanja so se naši tekmovalci pomerili z OŠ Ljudski vrt. Tudi v tej tekmi so naši favoriti zmagali z rezultatom 56 : 40. Po prepričljivih dveh zmagah so tako naši Olgičarji dosegli odlično 1. mesto in se uvrstili na področno tekmovanje.

KONČNI VRSTNI RED:

1. OŠ Olge Meglič
  2. OŠ Ljudski vrt
  3. OŠ Majšperk
  4. OŠ Markovci

Člani ekipe z leve: Mark Tavčar, 9. b, Alen Nikl, 9. b, Martin Marinkovič Borovnik, 9. b, Nejc Rijavec, 9. a, Maj Mahorič, 9. b

Riad Čokić, 9. b, Mai Karo, 9. a, Urh Hameršak, 9. a, Staš Pevec, 9. a, Vid Zagoranski, 9. a (spredaj)

Zapisali šolski novinarki: Gaja Urek in Zoja Čebulj, 7. a