27. kolesarska dirka po Sloveniji (Zapora cest)

Ptuj ima letos čast, da gosti začetek 27. dirke po Sloveniji, ki se bo začela v sredo, 9. junija. Ker se bodo kolesarji zapeljali tudi mimo naše šole, se bomo morali nekoliko prilagoditi tudi učenci in zaposleni na OŠ Olge Meglič.

Popolna zapora lokalne ceste Vičava iz smeri Orešja bo veljala v sredo, 9. junija, med 9.00 in 13.40.

Obvoz bo možen in označen preko Ulice Vide Alič na Maistrovo cesto ter nato v smeri Volkmerjeve.

Prav tako bo v tem času popolna zapora Raičeve ulice in Maistrove ulice.

Začetek kroga za ogrevanje bo ob 13.00, potekal pa bo skozi staro mestno jedro Ptuja, zato bo v tem času (predvidoma do 13.45) veljala popolna zapora cest v neposredni bližini naše šole (tj. Prešernova, Cankarjeva, Cafova, Dravska).

Odhod 1. šolskega avtobusa ob 13.30 uri zato ODPADE!

(Skupno 339 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost