Pouk v šoli za učence od 1.-3. razreda

Spoštovani starši!

V skladu z okrožnico Ministrstva za izobraževanje, znanost in šport, vas obveščamo, da bo od 26. 1. 2021 dalje pouk ponovno potekal v šoli, za učence od 1.-3. razreda.  Vzgojno-izobraževalno delo bo potekalo po urniku v skladu z navodili in priporočili NIJZ, Zavoda za šolstvo in MIZŠ. Prihoda učencev se vsi veselimo in smo se naj tudi temeljito pripravili.

Zavedamo se, da so bili otroci odsotni skoraj tri mesece, zato bomo posebno pozornost namenili pogovoru z učenci. V prvih dneh pouka bomo učencem krepili zaupanje v spodbudno učno okolje in varnost. Učili se bomo upoštevanja vseh preventivnih zaščitniških ukrepov. S strokovnim pristopom bomo učne vsebine ponovili in utrdili, se poslužili načinov dela, ki so za učence najprimernejši.

Želimo si, da bi bivanje vaših otrok v šoli bilo prijetno in varno. Za to se bomo potrudili po svojih najboljših močeh. Vas pa prosimo za sodelovanje in razumevanje.

Vse podrobnejše informacije boste pravočasno prejeli s strani razredničark preko e- Asistenta ali elektronske pošte.

Veselimo se srečanja z našimi učenci – Olgičarji.

Lep pozdrav,

Helena Ocvirk, ravnateljica