Že druga zmaga za Olgico na finalu ‘Otroci pojejo’

V soboto, 19. septembra 2020, se je na mestni tržnici na Ptuju odvijal finale 6. sezone prireditve Otroci pojejo slovenske pesmi in se veselijo. Na prireditvi so se zbrali finalisti iz osnovnih šol širom Slovenije, med njimi tudi dve učenki naše šole. 

V mlajši kategoriji je našo šolo zastopala Nuša Arnuš iz 5. a, v starejši kategoriji pa  Emma Sartor iz 8. a razreda. Obe sta se izvrstno izkazali. Emma je s suvereno odpeto pesmijo Najino nebo od Gaje Prestor v kategoriji starejših učenk in učencev dosegla odlično 3. mesto, medtem ko je Nuša z odlično interpretacijo pesmi Tja od Teje Hajšek v svoji kategoriji slavila zmago.

Emma Sartor


Nuša Arnuš

Obema našima tekmovalkama iskreno čestitamo! 

Zapisala učenca IP-TISK: Andraž Mršek in Ajda Brodnjak Ritoša, 7. a

(Skupno 498 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost