Ulice otrokom

Tudi letos smo se učenci Olgice v okviru Evropskega tedna mobilnosti udeležili dogodka Ulice otrokom. V petek, 18. septembra 2020, je Murkova ulica zaživela z našimi učenci od 1. do 3. razreda. Z veliko mero ustvarjalnosti so se lotili risanja s kredami in kar lepo si je bilo ogledati ‘umetnine’, ki so pri tem nastale. Tudi za razgibavanje je bilo poskrbljeno, saj so nekateri učenci skakali s kolebnico, drugi se žogali, tretji vrteli obroče ter spet drugi skakali z gumitvistom. Ker pa je september tudi mesec branja, so učenci letos za spremembo s seboj prinesli tudi knjige in nekaj časa namenili branju svojih najljubših zgodb. Tako so ponovno na ulicah za en dan rjovenje avtomobilov zamenjali razigrani glasovi naših učencev. 

Zapisala učenka IP-TISK: Klara Gabrovec, 7. b

Deli / Share …
(Skupno 226 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost