Likovne naloge v Olgaleriji

Na ogled je že cela zbirka likovnih del naših učencev! Ti so med prvimi nalogami “na daljavo” ilustrirali svoj dan, risali like iz lutkovne predstave, zanimive arhitekture in grafične osnutke, se lotili risarskega in foto izziva ter načrtovanja barvite šolske fasade, nekateri pa so slike in plakate izdelali s pomočjo računalnika. Glede materialov so naši učenci zelo iznajdljivi, vsakdanje predmete so petošolci uporabili za kiparska dela, devetošolci pa za kratke filme, ki so jih ustvarili z mobilno aplikacijo. Slednje bi še posebej pohvalila za njihove prve poskuse »stop motion« animacije, saj so me prav presenetili z zanimivimi in zabavnimi idejami. Ko se vklopi domišljija in predmeti oživijo, se lahko dogaja … marsikaj. Prepričajte se z ogledom Olgalerije 🙂

Učiteljica LUM: Teja Pintarič

(Skupno 1.337 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost