6. redna seja Otroškega mestnega sveta Mestne občine Ptuj

V ponedeljek, 10. februarja 2020, smo se štirje predstavniki naše šole udeležili 6. redne seje Otroškega mestnega sveta Mestne občine Ptuj. Ob navzočnosti županje Nuške Gajšek, učencev ptujskih osnovnih šol in drugih navzočih, je sejo otvorila in vodila naša učenka, mini županja, Sara Desku. Razpravljali smo o predlogih, ki so jih učenci podali ob Unicefovem svetovnem dnevu otroka ter o temi letošnjega otroškega parlamenta »Moja poklicna prihodnost«. Razvila se je zanimiva debata s predlogi vsake izmed navzočih šol. Ob koncu zasedanja nam je gospod Sandi Kraner predstavil zanimivo dogajanje v prostorih Centra interesnih dejavnosti (CID) Ptuj in nas povabil na katero izmed dejavnosti ali pa le na prijetno druženje. Preden smo zapustili zanimivo razpravo, smo se še posladkali s slastnimi pustnimi krofi.

 

Zapisali: Učenci šolske skupnosti

(Skupno 231 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost