Otroci pojejo slovenske pesmi in se veselijo

V torek, 10. decembra, je na naši šoli potekala prireditev Otroci pojejo slovenske pesmi in se veselijo, katere smo se udeležile tudi učenke Olgice. Vse smo se resnično potrudile in izvedle odlične nastope. Prireditev se je začela ob 18.00 uri. V nižji kategoriji pevcev in pevk so nastopile četrtošolke Nuša Arnuš, Hana Kmetec, Ajda Rojs, Eva Ritonja pa je zastopala 5. razred. V višji kategoriji smo imeli dve predstavnici, Emmo Sartor in Nejo Gajzer, obe obiskujeta 7. razred. Prisluhnili smo tudi nastopom učencev iz drugih osnovnih šol na Ptuju. Tekmovanje je povezoval, kot vsako leto doslej, Dalibor Bedenik, ki je ob koncu prireditve razglasil zmagovalke, le-te pa se bodo pomerile v polfinalu. Iz naše šole sta se v polfinale uvrstili Nuša Arnuš in Emma Sartor. Čestitke obema, prav tako tudi ostalim nastopajočim za pogum in odlično predstavitev Olgice na tej, sedaj že tradicionalni, prireditvi.

Zapisala učenka IP-TISK: Neja Gajzer, 7. b

Povej naprej ...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone
(Skupno 774 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost