2. mesto na medobčinskem tekmovanju v odbojki za starejše učenke

V ponedeljek, 18. novembra 2019, je na OŠ Juršinci potekalo medobčinsko tekmovanje v odbojki za starejše učenke, ki se ga je udeležila tudi ekipa naših učenk. Prvo tekmo so odigrale z OŠ Cirkulane-Zavrč in jih uspešno premagale, nato so se pomerile še z OŠ Žetale in tudi njih premagale. Na koncu so se pomerile z učenkami OŠ Juršinci, ki pa so bile za malenkost boljše. Tako je naša ekipa zasedla odlično 2. mesto in se uvrstila v finalni del medobčinskega tekmovanja.

Članice ekipe (z leve):

(zadaj) Aša Kurbegović, 8. a, Eva Horvat, 8. b, Aleja Horvat, 7. a, Ela Gašparič, 8. a, Tara Kloar, 7. b

(spredaj) Tjaša Šarac, 9. a, Lia Kampl, 9. b, Zala Raušl, 7. a, Nika Milošič, 9. a

 

 

Čestitke našim dekletom in mentorici, ge. Tjaši Zajšek!

 

Zapisala učenka IP-TISK: Stina Lah, 9. a

Povej naprej ...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone
(Skupno 779 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost