Osem nagrajenih učencev na natečaju »Naravne in druge nesreče – Neurje«

V torek, 4. junija 2019, je v dvorani gasilskega doma na Ptuju potekala podelitev priznanj za najboljša likovna in literarna dela na temo »Naravne in druge nesreče – Neurje«, ki ga vsako leto organizira Uprava RS za reševanje in zaščito. Naši učenci so s svojimi likovnimi in literarnimi deli uspešno zastopali našo šolo in prejeli priznanja s praktičnimi nagradami. Nagrajeni so bili: Tara Gracija Kolednik, 2. b, Mina Mahorič, Ema Ganzer, Ana Milošič, Iva Kustor, Oskar Kolarič, 3. a, Nace Kolar in Tisa Julija Golob, 4. a. Likovna dela so razstavljena na Izobraževalnem centru RS na Igu pri Ljubljani.

Čestitke vsem mladim ustvarjalcem in njihovim mentorjem.

 

Zapisala: Mateja Simonič

(Skupno 909 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost