Ogled velikonočne razstave

V sredo, 17. aprila 2019, so se naši najmlajši učenci, t.j. učenci 1. b, odpravili na ogled tradicionalne velikonočne razstave, ki jo je pripravilo Turistično društvo Ptuj skupaj z društvi, šolami in vrtci.

Na razstavi, ki so jo pripravili v Murkovi ulici, so si tako naši učenci ogledali številne čudovite velikonočne izdelke, ki so jih izdelali učenci nekaterih ptujskih osnovnih šol, ptujskih vrtcev in drugih društev. Na razstavi so lahko med drugim videli tudi izdelke, ki so jih izdelali učenci naše šole.

Prvošolčki so bili nad razstavo navdušeni. Zaupali so mi, da so jim bile zelo všeč pisanke, še bolj pa velikonočni piščančki in zajčki.  

 

Zapisala učenka IP-TISK: Kaja Golob, 7. b

(Skupno 239 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost