Pustni torek in Olgičine zvezde

Da je pustni torek za Ptujčane skoraj državni praznik, že čivkajo vrabci na strehi. In tudi na Olgici ni nič drugače. Tako kot vsako leto so tudi letos našo Olgico na pustni torek, ki je bil letos 5. marca, preplavili kavboji, Indijanci, princeske, zombiji, superjunaki, angelčki in še številni drugi liki, naše učitelje pa so zamenjali hudički.

Zato si lahko predstavljate, da sta bili prvi dve uri pouka prav posebej zanimivi in zabavni. Po malici smo se nekaj po 10. uri odpravili pred mestno hišo, kjer smo pripravili prireditev Olgičine zvezde, na kateri so naši učenci peli, plesali, recitirali hudomušne pustne pesmice. Olgičarji smo jih pri tem spodbujali in rajali in tudi mimoidoči so se ustavili ter si ogledali nastope naših učencev. Okrog 12. uri smo se odpravili nazaj proti šoli in domov.

Tudi letošnji pustni torek na Olgici je bil zabaven in poln veselih obrazov, naše Olgičine zvezde pa so dodatno popestrile pustno dogajanje v našem lepem mestu.

 

Zapisala učenka IP-TISK: Kaja Golob, 7. b

Povej naprej ...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone
(Skupno 603 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost