Rezultati zbiranja odpadnega papirja v mesecu septembru in novembru

Na naši šoli že vrsto let izvajamo akcijo zbiranja odpadnega papirja, s katero pomagamo okolju, hkrati pa zbiramo sredstva za šolski sklad. Tudi v tem šolskem letu ni nič drugače. Doslej smo v dveh takšnih akcijah zbrali že veliko količino papirja in upamo, da bodo številke do konca šolskega leta še močno narasle.

Doslej so se zmeraj najbolj izkazali naši najmlajši Olgičarji, zato smo se odločili, da z objavo vmesnih rezultatov k zbiranju spodbudimo tudi nekoliko starejše.

Vsako leto so ob zaključku akcije (v mesecu juniju) prvi trije najbolj pridni razredi nagrajeni in tudi konec tega šolskega leta bo enako. Najbolj pridne zbiralce čakajo naslednje nagrade:

• učenci od 1. do 3. razreda, ki se bodo uvrstili med prve tri, bodo obiskali pravljični gozd Rdeča kapica
  • učenci od 4. do 6. razreda, ki se bodo uvrstili med prve tri, si bodo lahko izbrali en meni v McDonald’su
  • učenci od 7. do 9. razreda, ki se bodo uvrstili med prve tri, si bodo ogledali film po izbiri v Cineplexxu

Trenutno prva tri mesta zasedajo:

1. mesto: 1. a (1365 kg)
  2. mesto: 4. a (1219 kg)
  3. mesto: 3. a (607 kg)

Vsi rezultati:

Do konca leta bo še kar nekaj akcij, zato vas vabimo, da se pridno lotite zbiranja in morda bo ravno vaš razred nagrajen z eno od treh nagrad.

Zapisal učenec IP-TISK: Marko Lenart, 7. a