Zbiranje papirja v šolskem letu 2017/18

Tudi v šolskem letu 2017/18 smo na naši šoli izvajali akcijo zbiranja starega papirja. S to akcijo želimo spodbuditi učence, da z zbiranjem odpadnega papirja pripomorejo k ohranjanju okolja, še posebej dreves, saj z eno tono recikliranega papirja prihranimo okoli eno tono lesa. Z zbranimi sredstvi, ki jih prejmemo za odpadni papir, pa pridno polnimo račun našega šolskega sklada. Akcije so se udeležili vsi razredi od 1. do 9. razreda. Skupaj nam je tako uspelo zbrati 23.933 kg papirja. Najbolj pridni zbiralci so bili v 2. a razredu, kjer so zbrali 4.219 kg papirja. Na 2. mesto so se uvrstili učenci in učenke 1. a z 2.966 kg , tretjeuvrščeni pa je 3. a z 2.489 kg papirja. Pridno zbiranje prvih treh najbolje uvrščenih je bilo nagrajeno z ogledom kino predstave.

Zapisala šolska novinarka: Kaja Golob, 6. b

 

Povej naprej ...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone
(Skupno 128 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost