Naja Fridl zmagala na “Otroci pojejo slovenske pesmi”

V četrtek, 14. junija 2018, je na Osnovni šoli Ljudski vrt potekala finalna prireditev četrte sezone projekta Otroci pojejo slovenske pesmi in se veselijo, ki ga organizira Radio Tednik Ptuj v sodelovanju z osnovnimi šolami. V letošnjem finalu sta nastopili tudi dve naši učenki, in sicer Emma Sartor, 5. a, in Naja Fridl, 8. a. Ema se je predstavila s pesmijo Kdo še verjame od Nine Pušlar, medtem ko je Naja zapela pesem skupine Papir z naslovom Čudež. Obe naši učenki sta se odlično odrezali, še posebej Naja, ki je v starejši kategoriji premagala vse sotekmovalce in zmagala, kar je velik dosežek, saj je tekmovalo več kot 1000 učencev iz vse Slovenije.

Prireditev sta s pesmijo popestrili tudi zmagovalki lanske sezone. Finalno prireditev je posnela RTV Slovenija, tako da si jo bomo lahko ogledali tudi na televiziji. Tudi letos bosta zmagovalki za nagrado, ki jo podeljuje Sazas, dobili možnost posneti svojo različico skladbe, ki sta jo zapeli.

Naji iskreno čestitamo in ji želimo veliko glasbenih uspehov še vnaprej.

 

Zapisala učenka IP-TISK, Zarja Malovič, 8. a

Povej naprej ...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone
(Skupno 444 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost