Go-Car-Go, Bo kar bo! 2018

V torek, 15. maja 2018, se je na parkirišču šolskega centra Ptuj odvijalo že 9. tekmovanje »Go– Car–Go, Bo kar bo!«. Tekmovanja, ki ga organizira Srednja strojna šola Ptuj, se je udeležilo približno dvajset šol, med njimi tudi naša, in sicer pod mentorstvom ge. Vide Lačen in g. Petra Majcna. Naša šola je predstavila »Pug mobil«, avtomobil, ki smo ga pridno izdelovali slabe tri mesece. Pri izdelavi smo sodelovali Luka Vrtič in Miha Godicelj, 8. a, Dominik Fajt, Matija Friedl, Alen Benko, Luka Hodnik in Matija Papdi, 8. b, ter Aleksander Skaza, 9. a. Dobili smo se enkrat ali dvakrat tedensko po pouku v tehniški učilnici. Začeli smo s podvozjem, na katerega smo privili lesene deske in pritrdili blago. Narisali smo še glavo in dodelali malenkosti. Naš trud je bil poplačan, saj je naš avtomobil prejel nagrado za »najbolj dodelanega kosmatinca«.

Zapisal učenec IP-TISK: Miha Godicelj, 8. a