Praznične delavnice v Domu upokojencev Ptuj

dom_upokojencev_delavniceV preteklih dveh tednih smo kar dvakrat obiskali Dom upokojencev Ptuj. Prvič v sredo, 9. decembra 2015, nato pa še v torek, 15. decembra 2015.

V torek smo krasili smrečice po različnih sobah, pri čemer so nam pomagali stanovalci doma. Ko smo smrečice okrasili, smo še skupaj zapeli nekaj pesmi, nato pa se odpravili do stanovalcev v sosednji sobi. Po končanem delu, so nas pogostili s piškoti in sokom, nato pa smo se odpravili nazaj v šolo.

V sredo pa smo se pridružili stanovalcem na prazničnih delavnicah. Skupaj smo izdelovali okraske, kvačkali, se z njimi pogovarjali, peli in se zabavali. Tudi tokrat so nas pred odhodom v šolo še posebej pogostili.

Bilo je zelo zanimivo in veseli smo, da smo lahko razveselili stanovalce Doma upokojencev Ptuj.

Zapisala prostovoljka: Maša Sarič, 8. b

.