Športni dan

sportni_dan_pohod

V četrtek, 22. oktobra 2015, smo imeli vsi učenci naše šole športni dan. Tako kot v preteklih letih, smo se tudi letos odpravili na pohod po haloški planinski poti. Naši najmlajši, to so učenci 1. in 2. razreda, so prehodili del haloške planinske poti med Zavrčem in Borlom, učenci 3. in 4. razreda pa del med Vidmom in Podlehnikom. Naši petošolci se niso odpravili na pohod po haloški planinski poti, ampak so ga izvedli v Kranjski Gori, kjer uživajo v šoli v naravi. Učenci 6. razreda so tako morali prehoditi pot med Narapljem in Doklecami sami, tj. brez 5. razreda. Mi, sedmošolci, smo skupaj z učenci 8. razreda prehodili pot med Podlehnikom in Popovci, medtem ko so se naši najstarejši učenci podali na najzahtevnejšo pot, to je na Donačko goro.  Lepo vreme je poskrbelo, da smo se imeli odlično in da se bomo tega dne še dolgo spominjali.

Zapisala šolska novinarja: Anže Hameršak in Nino Kekec, 7. b

3. in 4. razred