Matematika – uradni rezultati

Šolsko tekmovanje iz MATEMATIKE (Mednarodni matematični kenguru za bronasta Vegova priznanja)  je potekalo v četrtek, 19. marca 2015. Na tekmovanju je sodelovalo 77 učencev I. VIO, 31 učencev II. VIO in 50 učencev III. VIO.

Bronasto priznanje so osvojili:

1. RAZRED
Nina Kekec, Živa Žnidarič, Jakob Lah, Fabian Pšajd, Zoja Zemljarič, Vita Bezdrob, Nia Bračič Neža Gašparič, Zaja Postružnik, Kaja Predikaka, Teo Vidovič

2. RAZRED
Urh Šajtegel, Matjaž Alič, Mai Karo, Nel Cartl, Aleja Horvat, Žiga Čeh, Tia Šarac

3. RAZRED
Jana Dokl, Ela Gašparič, Marko Lenart, Ela Milošič, Enej Stanovnik, Nik Tavčar

4. RAZRED
Sara Desku, Iva Prša Đerič, Lia Kampl in Nikita Leber

5. RAZRED
Luka Hodnik, Nika Urek, Lucija Dimovski Ivanuš in Vita Koren, Zarja Malovič in Matija Friedl.

6. RAZRED
Vid Kozel, Aleksander Skaza, Andrej Majnik, Matija Bojnec

7. RAZRED
Anej Podgorelec, Jure Kekec, Taša Rojko, Anej Mori, Bor Žarkovič Preac in Monja Sabotin.

8. RAZRED
Aldina Clarisa Ban, Jaša Bojnec, Matej Šilak , Teo Ciglar , Vid Žirovnik, Gabrijela Anžel, in Nika Šoštarič.

9. RAZRED
Amadeja Čerček, Robert Babić, Vita Mrgole in Sarah Ines Rakuš.

Na področno tekmovanje, ki bo 1. 4. 2015 na OŠ VIDEM PRI PTUJU, se je uvrstilo trinajst učencev:
7. R: ANEJ PODGORELEC, JURE KEKEC, TAŠA ROJKO, ANEJ MORI IN BOR ŽARKOVIČ PREAC
8. R: ALDINA CLARISA BAN, JAŠA BOJNEC, MATEJ ŠILAK, TEO CIGLAR, VID ŽIROVNIK IN GABRIJELA ANŽEL.
9. R: ROBERT BABIĆ in AMADEJA ČERČEK.

Vsem dobitnikom priznanj ISKRENE ČESTITKE, udeležencem področnega tekmovanja pa veliko uspeha.

Mentorici :
Vida Lačen in Darja Šprah