Angleščina 8. razred – šolsko (6.11.2014)

Uradni rezultati šolskega tekmovanja iz angleščine za učence 8. razreda

V ponedeljek, 20. oktobra 2014, smo izvedli šolsko tekmovanje iz znanja angleškega jezika za učence 8. razreda, ki se ga je udeležilo 20 učenk in učencev.

Svoje znanje so preverili pri reševanju pisnega preizkusa, sestavljenega iz treh delov. Prvi del, vreden 16 točk, je preverjal bralno razumevanje, drugi del (29 točk) rabo jezika, tretji del (25 točk) pa pisno sporočanje.

Za bronasto priznanje so morali učenci doseči vsaj 80 % vseh točk, kar je uspelo sedmim učencem. Vseh sedem učencev, ki so dosegli bronasto priznanje, se je uvrstilo tudi na državno tekmovanje, ki bo v ponedeljek, 24. novembra 2014, na OŠ Hajdina.

BRONASTO PRIZNANJE IN UVRSTITEV NA DRŽAVNO TEKMOVANJE

Tjaša Cebek, 8. b

Teo Ciglar, 8. b

Gabrijela Anžel, 8. a

Žiga Godicelj, 8. b

Jaša Bojnec 8. b

Matej Šilak, 8. b

Aldina Clarisa Ban, 8. a

Vsem učencem iskreno čestitava in jim želiva obilo uspeha na državnem tekmovanju!

Mentorja: Vojko Jurgec  in  Ksenija Kovačič Žižek