Koncert pevskih zborov (20.5.2014)


Koncert pevskih zborov 2014

V torek, 20. maja 2014, je bila naša šolska telovadnica še posebej glasbeno obarvana, saj se je v njej odvijal koncert pevskih zborov OŠ Olge Meglič, na katerem so nastopili vsi trije pevski zbori naše šole.

 

Tako so se cici, otroškemu in mladinskemu pevskemu zboru OŠ Olge Meglič pridružili tudi glasbeni gostje, in sicer učenci glasbene šole Karol Pahor Ptuj. Koncert je otvoril mladinski pevski zbor z afriško tradicionalno pesmijo pozdrava Funga alafia. Raznolik glasbeni spored je pričaral prijetno vzdušje med obiskovalci. Kot “posebnost” programa velja izpostaviti spremljavo šestošolca Aneja Podgorelca na pisalnem stroju ob pesmi Strojepiska. Naše pevke in pevci so, kot po navadi, zapeli pod vodstvom zborovodkinje Marije Feguš Friedl in ob glasbeni spremljavi  mag. Metke Žižek.

Zapisal: Žiga Godicelj, šolski novinar

{gallery}galerija_13_14/2014_05_20_Koncert_pevski_zbor{/gallery}

(Skupno 70 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost