Igriva košarka (23.4.2014)


Igriva košarka

V sredo, 23. aprila 2014, smo na naši šoli gostili ekipo Igrive košarke, ki deluje v okviru Košarkarske zveze Slovenije. Učenke in učenci od 1. do 3. razreda so se tako tudi sami lahko preizkusili v tem športu, ki je bil tokrat malo prirejen potrebam in značilnostim otrok.

Namen igrive košarke je, da otroci različnih stopenj znanja uživajo in se zabavajo ob igranju košarke – torej, da čim bolj vzljubijo omenjen šport. Pri tem so jim, poleg ekipe KZS, pomagali še g. Dušan Lubaj, trener šolske košarkarske ekipe, ki je poskrbel za organizacijo tega dogodka, in nekatere starejše učenke in učenci naše šole, ki so sicer tudi sami odlični košarkarji. Pridružil pa se jim je še Lipko, da je bilo karseda zabavno.

Zapisali: šolski novinarji

Prispevek PeTV

{gallery}galerija_13_14/2014_04_23_Igriva_kosarka{/gallery}

 

(Skupno 180 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Dostopnost