Pomembno obvestilo (2.2.2014)

Pomembno obvestilo

Spoštovani starši!

Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport je objavilo okrožnico v kateri zaradi vremenskih razmer pozivajo k prekinitvi pouka v slovenskih šolah, v kolikor bi bila lahko na kakršenkoli način ogrožena zdravje ali varnost otrok in zaposlenih.

Zaradi varnosti otrok so v ponedeljek, 3. 2. 2014, odpovedani vsi šolski avtobusni prevozi. Učenci ostanejo doma. V kolikor imate starši možnost lastnega organiziranega prevoza, pa jih lahko pripeljete v šolo. Za vse ostale učence bo šola odprta, pouk bo potekal po ustaljenem urniku, varstvo bo zagotovljeno. Starši katerih otroci bodo prišli v šolo, jih prosim opozorite na dodatno previdnost.

Hvala in lepo pozdravljeni!

Helena Ocvirk, ravnateljica