Angleščina – šolsko (23.11.2011)

ŠOLSKO TEKMOVANJE – ANGLEŠČINA (9. razred)

Šolskega tekmovanja iz znanja angleškega jezika, ki je potekalo v sredo 23. novembra 2011 ob 13. uri, se je udeležilo 12 učenk in učencev 9. razredov.

Svoje znanje so preverili pri reševanju pisnega preizkusa, sestavljenega iz treh delov. Prvi del, vreden 16 točk, je preverjal bralno razumevanje, drugi del (18 točk) rabo jezika, tretji del (15 točk) pa pisno sporočanje.

Za bronasto priznanje so morali učenci doseči vsaj 75 % vseh točk, medtem ko so za uvrstitev na regijsko tekmovanje, ki bo 1. februarja 2012 na OŠ Borisa Kidriča v Kidričevem, morali doseči vsaj     85 % točk (oziroma biti med 1400 najuspešnejšimi učenci iz vse Slovenije).

ŠOLSKO TEKMOVANJE IZ ANGLEŠČINE

URADNI REZULTATI (objavljeni 8. 12. 2011)

BRONASTO PRIZNANJE IN UVRSTITEV NA REGIJSKO TEKMOVANJE

Žan Žmavc, 9. b

Timotej Rosič, 9. b

BRONASTO PRIZNANJE

Tonja Kolednik, 9. a

Vsem trem dobitnikom priznanj iskreno čestitava, Žanu in Timiju pa želiva veliko uspeha na regijskem tekmovanju!

Mentorja: Vojko Jurgec & Ksenija Kovačič Žižek