Učiteljski zbor

Učitelji razrednega pouka in vzgojiteljici

Ime in priimek Poučuje E-pošta
Brigita Krajnc razredni pouk, 1. a, org. šol. prehr. brigita.krajnc@olgica.si
Natalija Nežmah Prijatelj razredni pouk, 1. b natalija.nezmah@olgica.si
Aleksandra Žarković Preac razredni pouk, 2. a aleksandra.zarkovic@olgica.si
Alenka Štrafela razredni pouk, 2. b alenka.strafela@olgica.si
Helena Slameršak razredni pouk, 3. b helena.slamersak@olgica.si
Simona Truntič razredni pouk, 3. a simona.truntic@olgica.si
Barbara Majhenič razredni pouk, 3. b barbara.majhenic@olgica.si
Marjeta Kosi razredni pouk, 4. a marjeta.kosi@olgica.si
Dejan Majcen razredni pouk, 4. b dejan.majcen@olgica.si
Simona Jakomini razredni pouk, 5. a simona.jakomini@olgica.si
Darja Brlek razredni pouk, 5. b darja.brlek@olgica.si
Darko Zupanc RAP, pomočnik ravnateljice darko.zupanc@olgica.si
Lidija Žmavc vzgojiteljica, 2. učiteljica 1. a, RAP lidija.zmavc@olgica.si
Jožica Pilinger vzgojiteljica, RAP jozica.pilinger@olgica.si

Učitelji predmetnega pouka

Ime in priimek Poučuje
mag. Vojko Jurgec TJA, TIS vojko.jurgec@olgica.si
Ksenija Kovačič Žižek TJA ksenija.kovacic@olgica.si
Klavdija Podhostnik TJA, RAP klavdija.podhostnik@olgica.si
Vlasta Mlinarič SLJ vlasta.mlinaric@olgica.si
Daniela Štumberger SLJ (nadomeščanje) daniela.stumberger@olgica.si
mag. Renata Debeljak SLJ, RET renata.debeljak@olgica.si
Darja Šprah MAT, FIZ, MD7 darja.sprah@olgica.si
Vida Lačen MAT, RVT vida.lacen@olgica.si
Klementina Orešek MAT tina.oresek@olgica.si
Branka Šijanec GEO branka.sijanec@olgica.si
Dušan Lubaj ZGO, IŠP, RAP dusan.lubaj@olgica.si
Slavica Marušek BIO, DKE, RAP slavica.marusek@olgica.si
Darja Lipovec KEM, NAR, POK darja.lipovec@olgica.si
Boštjan Kozel ŠPO, ŠSP, ŠZZ bostjan.kozel@olgica.si
Doroteja Širovnik LUM, LS3, RAP doroteja.sirovnik@olgica.si
Marija Feguš Friedl GUM, CICI zbor, OPZ, MPZ marija.fegus@olgica.si
Jasna Drobne GUM jasna.drobne@olgica.si
Peter Majcen UBE, ROM, MME, račun., org. inf. dej. peter.majcen@olgica.si
Tonja Kolar TJN, NI2, NI3 tonja.kolar@olgica.si
Diana Bohak Sabath RAP diana.bohak@olgica.si
Tatjana Pungračič RAP tatjana.pungracic@olgica.si
Tjaša Zajšek RAP tjasa.zajsek@olgica.si

 

Povej naprej ...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone