Pogovorne ure

Prosimo, da se na pogovorne ure napoveste preko elektronske pošte ali po telefonu (02 749 20 13 – zbornica).

(razrednik/predmet) IME IN PRIIMEK ČAS PROSTOR  
1. a Darja Brlek torek, 11.20 – 12.05 zbornica darja.brlek@olgica.si
1. b Barbara Majhenič torek, 10.30 – 11.15 zbornica barbara.majhenic@olgica.si
2. a Brigita Krajnc četrtek, 9.05 – 9.50 zbornica brigita.krajnc@olgica.si
2. b Natalija Nežmah Prijatelj ponedeljek 8.20 – 9.05 zbornica natalija.nezmah@olgica.si
3. a Aleksandra Ž. Preac  torek, 11.20 – 12.05 zbornica aleksandra.zarkovic@olgica.si
3. b Alenka Štrafela četrtek, 9.10 – 9.55 zbornica alenka.strafela@olgica.si
3. c Barbara Terbuc torek, 9:10 – 9.55 zbornica barbara.terbuc@olgica.si
4. a Patricija Majerič četrtek, 10.30 – 11.15 učilnica 11 patricija.majeric@olgica.si
4. b Darko Zupanc torek, 11.20 – 12.05 tajništvo darko.zupanc@olgica.si
5. a Simona Jakomini sreda 11. 20 – 12. 05 14 simona.jakomini@olgica.si
5. b Simona Truntič sreda, 8.20 – 9.05 14a simona.truntic@olgica.si
6. a  (ŠPO) Tjaša Zajšek četrtek, 11.20 – 12.05 Kabinet ŠPO tjasa.zajsek@olgica.si
6. b  (SLO) Renata Debeljak ponedeljek, 8.20-9.05 16 renata.debeljak@olgica.si
7. a  (TJA) Ksenija Kovačič Žižek ponedeljek, 10.30-11.15 zbornica ksenija.kovacic@olgica.si
7. b  (MAT, FIZ) Darja Šprah (nadomešča Dorotejo Širovnik) četrtek, 10.30 – 11. 15 9 darja.sprah@olgica.si
8. a (ZGO) Dušan Lubaj petek ob 8.20 zbornica dusan.lubaj@olgica.si
8. b  (BIO, DDKE) Slavica Marušek četrtek, 9.25 – 10.10 zbornica slavica.marusek@olgica.si
9. a  (MAT, TIT) Vida Lačen četrtek, 11.20 – 12.05 zbornica vida.lacen@olgica.si
9. b  (TJA) Vojko Jurgec ponedeljek, 9.25 – 10.10 učilnica 15 vojko.jurgec@olgica.si
(ŠPO) Tomaž Zobec SREDA 8.20 – 9.05 Kabinet ŠVZ tomaz.zobec@olgica.si
(2TJN, TJN) Tonja Kolar ponedeljek, 9.25 – 10.10 tonja.kolar@olgica.si
(2TJN) Sandra Kupčič  torek, 13.50–14.35 sandra.kt@gimnazijaptuj.si
(MAT) Urška Bezjak  ponedeljek, 9.25–10.10 zbornica urska.bezjak@olgica.si
(SLO) Daniela Štumberger ponedeljek, 11.20-12.05 zbornica daniela.stumberger@olgica.si
(GUM) Marija Feguš Friedl petek, 9.25 – 10.10 zbornica marija.fegus@olgica.si
(GEO) Branka Šijanec četrtek, 11 20 – 12 05 zbornica branka.sijanec@olgica.si
(LUM) Teja Pintarič  torek, 12.10–12.55 teja.pintaric@olgica.si
(RAČ) Peter Majcen ponedeljek, 13.00 – 13.45 kabinet MME peter.majcen@olgica.si
2.učitelj v 1. a (RaP) Lidija Žmavc torek, 11.20 – 12.05 zbornica lidija.zmavc@olgica.si
2.učitelj v 1. b (RaP) Dejan Majcen ponedeljek, 12.10 – 12.55 zbornica dejan.majcen@olgica.si
RaP Jožica Pilinger sreda, 12.00-12.45 zbornica jozica.pilinger@olgica.si
RaP Marjeta Kosi sreda 12.00 do 12. 45 zbornica marjeta.kosi@olgica.si
RaP Diana Bohak Sabath po dogovoru zbornica diana.bohak@olgica.si
pedagoginja Karin Markovič ponedeljek, 11.20- 12.05 učilnica DSP1 karin.markovic@olgica.si
mobilna spec. ped. Mateja Vajda

ponedeljek, 12.55-13.20

sreda, 9.05-9.25

kabinet spec. ped. mateja.vajda@olgica.si
(KEM,NAR) Darja Lipovec Ponedeljek, 11.20-12.05 zbornica darja.lipovec@olgica.si

 

Povej naprej ...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone
(Skupno 469 obiskov, današnjih obiskov 1)