Tehniški dan (obvestilo)

V sredo, 29. januarja 2020, bomo imeli vsi učenci naše šole tehniški dan, v okviru katerega bodo učenci od 1. do 7. razreda izdelovali izdelke pust, učenci 8. in 9. razreda pa bodo v okviru poklicne orientacije obiskali nekatere ptujske srednje šole.

ČASOVNI POTEK (1. do 7. razred):

8. 20 – 8.50 – predstavitev delavnice, razdelitev del in nalog

8.50 – 12.30 – izdelava izdelkov

12.30 – 12.55 – pospravljanje

malica – po urniku

 

Delavnica: Izvajalci: Učilnica:
Klovni  Darja Brlek 5
Klovni  Barbara Majhenič 6
Kurenti

Natalija Nežmah Prijatelj

Karin Markovič (2 uri)

7
Kurenti

Brigita Krajnc

Karin Markovič (2 uri)

8
Klovni – dekoracija

Alenka Štrafela

Alenka Kandrič (po malici)

3
Klovni – dekoracija

Aleksandra Žarkovič Preac

Tonja Kolar (po malici)

4
Klovni – dekoracija

Barbara Terbuc

Marija Feguš Friedl (po malici)

13
Abstraktne maske

Patricija Majerič

Mateja Vajda

11
Abstraktne maske Darko Zupanc 19

Kisikove bombe

Čelade

Simona Jakomini

Hana Krašovec

14a

Kisikove bombe

Čelade

Simona Truntič

Hana Krašovec

14
Teleskop Darja Šprah 9
Lupe Renata Debeljak 9
Obrazne maske Ksenija Kovačič Žižek 10
Raketa Vida Lačen 01a
Planetarij Teja Pintarič 01
Klovni Tjaša Zajšek 2
Molekule Darja Lipovec 12
Model DNK Slavica Marušek 16
Abstraktne maske Mateja Simonič 18
Novinarska delavnica Peter Majcen rač.

 

ČASOVNI POTEK:

8. razred:

8.20 – 9. 00 – delavnica To bo moj poklic – računalniška učilnica

9.05 – odhod iz šole

9.25 – 13.00 – delavnice v prostorih ŠC Ptuj

13.00 – vrnitev v šolo, kosilo in odhod domov

9. razred:

8.10 – zbiranje učencev in odhod proti ŠC Ptuj

8.30 – 13.00 – seznanitev s poklici – po urniku

13.00 – vrnitev v šolo, kosilo in odhod domov

  Biotehniška šola Ekonomska šola Strojna šola Elektro in računalniška  šola Gimnazija
      CNC učilnica – nad delavnicami MIC – nad delavnicami avla – pri dežurnem
8.30 – 9.15 9. b 9. a
9.25 – 10.10 9. a 9. b 8. a, 8. b
10.25 – 11.10 8. b 8. a 9. a, 9. b
11.20 – 12.05 9. a, 9. b 8. a, 8. b
12.15 – 13.00 8. a, 8. b 9. a, 9. b

Spremstvo: Dušan Lubaj (8. a), Tomaž Zobec (8. b), Daniela Štumberger (9. a), Vojko Jurgec (9. b), Alenka Kukovec

 

Pripravile vodje tehniških dni: Vida Lačen, Simona Jakomini in Alenka Štrafela

Povej naprej ...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Email this to someone
(Skupno 275 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...