Rezultati zbiranja odpadnega papirja v mesecu maju

V šolskem letu 2018/19 nadaljujemo z akcijo zbiranja starega papirja, s katero pomagamo k ohranjanju okolja, hkrati pa zbran denar namenimo v naš šolski sklad.

Doslej smo bili zelo uspešni, saj nam je po petih zbiranjih uspelo zbrati že 21,425 kg papirja.

Učenci, ki so doslej zbrali največ papirja, so znova učenke in učenci 1. a. Zbrali so kar 3,882 kg papirja. Na drugem mestu je 4. a s 3,657 kg, na tretjem mestu pa 1. b, ki jim je doslej uspelo zbrati 1,771 kg papirja.

Prvim trem uvrščenim čestitamo, hkrati pa vse učence vabimo, da se potrudijo in ob naslednjem zbiranju prinesejo čim več odpadnega papirja, saj še ni nič izgubljeno. Čaka nas še zadnja akcija v tem šolskem letu, in sicer v naslednjem tednu!

Rezultati po petem zbiranju:

Zapisala učenka IP-TISK: Teja Sabotin, 7. b