4. mesto na natečaju Košarkarske zveze Slovenije

V tem šolskem letu je naša šola aktivno sodelovala na natečaju Košarkarske zveze Slovenije z naslovom Praznik slovenske košarke, s katerim smo obeležili 17. september 2017, ko je slovenska košarkarska ekipa dosegla uspeh vseh uspehov in se postavila na sam vrh Evrope.

Tudi mi smo ta dan obeležili s posebno prireditvijo, o kateri smo že pisali na naši spletni strani, hkrati pa smo ustvarjali na temo košarke. Z našimi izdelki in videoposnetkom smo se udeležili natečaja in med več kot 300 prispelimi izdelki so žirijo naši izdelki tako navdušili, da smo se uvrstili na odlično 4. mesto. Za nagrado smo zraven priznanja, maskote Lipkota in plakata naše zmagovite ekipe prejeli komplet košarkarskih žog, naši izdelki pa bodo skupaj z drugimi razstavljeni ob prihajajoči tekmi slovenske moške članske reprezentance v kvalifikacijah za svetovno prvenstvo (Slovenija : Latvija, nedelja, 2. december ob 17. uri).

Zapisala šolska novinarka: Zarja Malović, 9. a