Športni dan za učence od 6. do 9. razreda

V ponedeljek, 19. marca 2018, smo imeli učenci od 6. do 9. razreda tretji športni dan, v okviru katerega smo se udeležili različnih športnih dejavnosti.

Šestošolci so se takoj zjutraj odpravili v Terme Ptuj, kjer so imeli preverjanje znanja plavanja.

Učenke in učenci 7. razreda smo se razdelili v dve skupini. Učenci 7. b smo se zjutraj odpravili proti mestnem stadionu, kjer smo se v prostorih Zavoda za šport Ptuj preizkusili v kegljanju. Ko nam je šlo že dobro od rok, smo pripravili še tekmovanje. Učenke in učenci 7. a so se najprej odpravili proti Termam Ptuj, kjer so se na pokritih teniških igriščih Teniškega kluba Ptuj preizkusili v igranju tenisa. Tam so bili približno uro in pol, nato pa smo zamenjali aktivnosti.

Tudi učenci 8. in 9. razreda so se preizkusili v dveh športnih dejavnostih. Osmošolci so se namreč preizkusili v streljanju in bowlingu, devetošolci pa v bowlingu in fitnesu.

Tako kot na vseh športnih dneh, smo se tudi na tem dobro razgibali in zelo uživali.

Zapisala učenca IP-TISK: Andraž Alič, Jure Tomašič, 7. b