Odjava malice in kosila

Spoštovani starši!

Odslej vam ponujamo možnost elektronske odjave obroka – tj. malice in/ali kosila.

Povezavo do spletnega obrazca najdete v levem gradniku spletne strani – tik ob povezavi do jedilnika (glejte sliko).

Po kliku na povezavo “Odjava” se vam bo odprlo novo okno s spletnim obrazcem, ki ga v celoti izpolnite. Po kliku na gumb “Pošlji” boste na vnešen naslov e-pošte prejeli obvestilo o odjavi obroka.

Prosimo, da obrok(e) odjavite najkasneje do 8.20 ure, saj se v nasprotnem primeru v skladu s Pravili šolske prehrane obračuna polna cena obroka vključno s subvencijo. Odjava za nazaj ni mogoča.

Še zmeraj je možno odjaviti obrok tudi po telefonu, in sicer od ponedeljka do petka najkasneje do 8.20 v tajništvo šole – 02 749 20 10.

Verjamemo, da bo nov način odjave dobro sprejet, saj vam omogoča odjavo tudi izven rednega delovnega časa.

Helena Ocvirk, ravnateljica

(Skupno 1.180 obiskov, današnjih obiskov 1)