Zbiranje papirja v šolskem letu 2016/17

Tudi v tem šolskem letu smo se učenci Olgice potrudili in zbrali veliko odpadnega papirja, da bi tako pripomogli k ohranitvi okolja, hkrati pa zbran sredstva namenili v šolski sklad.  Da smo bili nad vsem uspešni, kažejo tudi končne številke. V tem šolskem letu je učencem od 1. do 9. razreda tako uspelo zbrati kar 25.315 kg odpadnega papirja, kar je približno 4.000 kg več kot lani. Tudi letos so se izkazali naši najmlajši. Letošnji veliki zmagovalci so učenke in učenci 1. a, ki so zbrali kar  4.136 kg. Na drugo mesto so se uvrstili učenke in učenci 2. a s 3.407 kg, na tretje mesto pa 1. b s 3.104 kg odpadnega papirja. Prvo do tretjeuvrščeni so kot nagrado za celoletno pridno zbiranje papirja prejeli nagradni izlet v Pravljični gozd Rdeča kapica  v Mohorkovi grabi.

Utrinek z nagradnega izleta

Zapisala učenka IP-TISK: Evelina Palushaj, 7. b